Kategorijos
Uncategorized

Elektrinis katilas. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Kokį elektrinį katilą rekomenduojame? Kaip rodo mūsų rinkos analizė, yra daug gerų modelių, tačiau „Ariston Velis 50 EVO“ jis ypač tvirtas. Prietaisas turi tinkamai izoliuotą baką, todėl nepraranda šilumos. Inde esantis vanduo greitai pašyla, nors reikia nepamiršti šiek tiek anksčiau įjungti katilą, kad visa šeima galėtų nusiprausti. Įranga turi aiškų ekraną, kuris palengvina valdymą. Modelis turi ECO funkciją, leidžiančią taupyti energiją ir gauti mažesnes sąskaitas. Katilą galima užprogramuoti įsijungti kiekvieną dieną tuo pačiu metu, pvz., Kad po darbo vanduo būtų paruoštas maudytis. Mes taip pat rekomenduojame įrangą „Elektromet WJ Mister 60 L“kuri patiko daugeliui pirkėjų. Prietaisas gerai veikia butuose ar namuose. Įranga pagaminta iš patvarių medžiagų, todėl lengvai nesugadinama, o antikorozinė emalio danga apsaugo nuo rūdžių. Katilas veikia tyliai, todėl kai kuriems jis net nėra girdimas, o tai užtikrina puikų naudojimo patogumą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį katilą pirkti?

Pirkinių vadovas

Elektrinis katilas, dar vadinamas elektriniu vandens šildytuvu, naudojamas namuose, vasarnamiuose, pensionatuose ir daugelyje kitų vietų. Šio tipo įrenginiai daugiausia skiriasi efektyvumu ir nereikalaujančiu priežiūros ir vis dar populiarėja. Mūsų vadovas padės rasti atsakymą į klausimą: kokį elektrinį katilą turėtumėte pasirinkti? Mes patariame, į kuriuos klausimus turite atsižvelgti apsipirkdami.

Vertikali ar horizontali?

Elektrinis katilas gali būti vertikalus arba horizontalus. Kurį turėtumėte pasirinkti, kad vėliau nesigailėtumėte dėl pirkinio? Kaip paaiškėja, tai daugiausia priklauso nuo to, kur ir kaip mes norime įrengti šildytuvą. Tarp vertikalių modelių išskiriame pakabinamus ir stovimus prietaisus. Šie įtaisai turi įvairias struktūras: jie yra su spiraline ritė, be ritės, dvigubomis sienomis ir kartu, turintys baką. Kaip rodo pavadinimas, vertikalus katilas montuojamas vertikaliai. Horizontali įranga yra suskirstyta į modelius: su viena ritė (U formos), pasaga, su dviguba ritine ir dviguba sienele. Tai sieniniai katilai. Įdomu tai, kad kai kurie vertikalūs įtaisai yra pastatyti taip, kad mes taip pat galime juos montuoti horizontaliai.

Karšto vandens išleidimo taškų skaičius

Pirkdami elektrinį šildytuvą turime atsižvelgti į tai, kiek karšto vandens išleidimo taškų norime jį prijungti. Yra prietaisai, skirti prijungti tik prie vieno taško, pavyzdžiui, dušo kabina ar kriauklė, ir daugiataškiai įtaisai. Pastarieji tiekia karštą vandenį į kelias namo vietas, turi didesnę galią ir yra pažangesni kalbant apie naudojamus sprendimus.

Bako talpa

Šildytuvo bako talpa turi būti pritaikyta vandens kiekiui, kurį kasdien sunaudoja visi namų ūkio nariai. Šiuo klausimu geriausią elektrinį katilą, be kitų, nustato šeimos narių skaičius. Manoma, kad vienas žmogus vidutiniškai per dieną sunaudoja 30–60 litrų vandens (įskaitant visus vartojimo taškus, t. Y. Vonią, praustuvą, kriauklę ir kt.). Jei nesugebame įtikinti savo artimųjų rūpintis natūralia aplinka ir sumažinti kasdien suvartojamo vandens kiekį, turėtume nusipirkti katilą su didesniu baku. Jei tai yra 4 narių šeima, daugiataškis šildytuvas turėtų būti didesnis nei 100 litrų, kad niekas nesiskųstų, jog nėra pakankamai karšto vandens voniai ar greitam dušui. Įrenginys, prijungtas tik prie vieno taško, turi mažesnį baką, kurio talpa yra iki kelių dešimčių litrų.

Galia

Kaip greitai jis sušildys vandenį iki reikiamos temperatūros, priklauso nuo katilo galios. Vidutiniškai jis svyruoja nuo 1 000 W (1 kW) iki 5 000 W (5 kW). Nepaisant to, daugiataškių šildytuvų galia dažnai būna didesnė, viršijanti 6 kW. Taip yra dėl to, kad silpnesnis prietaisas negalėtų greitai sušildyti buitinio vandens, kuris naudojamas keliuose namo taškuose.

Slėgis

Daugumos elektrinių šildytuvų veikimas priklauso nuo vandens slėgio tinkle. Jei ji nukris žemiau minimalios įrangos gamintojo nurodytos vertės, ji neveiks tinkamai. Tas pats pasakytina ir tada, kai slėgis tampa per didelis. Rinkoje taip pat yra slėginių šildytuvų, pritaikytų montuoti prie pat čiaupo. Jie yra kompaktiški ir tiekia tik vieną tašką karšto vandentiekio vandens. Norint tinkamai veikti, būtina naudoti specialią trijų krypčių bateriją.

Matmenys ir svoris

Norėdami rasti geriausią elektrinį katilą, turime patikrinti jo matmenis. Norint nedvejoti, kuri įranga tiks pasirinktoje patalpoje, geriausia iš anksto išmatuoti erdvę, kurioje ketinate ją įrengti. Paprastai elektriniai vandens šildytuvai yra santykinai dideli, tačiau yra ir tokių, kuriuos galima lengvai montuoti tiesiai virš praustuvo arba žemiau jo. Prietaiso svoris labai dažnai vaidina svarbų vaidmenį. Tai gali būti nuo kelių iki keliasdešimt kilogramų, priklausomai, pavyzdžiui, nuo bako talpos.

Vykdymo medžiaga

Šildytuvo korpusas turi būti tvirtas ir estetiškas, todėl jo gamybai paprastai naudojamas plienas ir plastikas. Dėl to, kad bakas nuolat liečiasi su vandeniu, jis turėtų būti atsparus ne tik mechaniniams pažeidimams, bet ir korozijai. Jo medžiaga taip pat yra nerūdijantis plienas, jis papildomai padengtas specialiu emaliu. Bakas yra izoliuotas putų poliuretanu, polistirenu arba polietileno putomis.

Naudojimo paprastumas ir patogumas

Dauguma elektrinių šildytuvų yra talpiniai modeliai. Kad katilo veikimas nekeltų problemų nė vienam namų ūkio nariui, geriausia ieškoti įrangos su lengvai skaitomu ekranu. Talpiniai įtaisai leidžia reguliuoti temperatūrą. Paprastai jis apima diapazoną nuo 30 iki 80 laipsnių C, todėl tikrai galėsime nustatyti šildytuvą taip, kad iš čiaupo tekėtų šilta srovė, bet ne per karšta. Vandeniui pašildyti reikalingas laikas taip pat lemia, kurį katilą reikėtų pasirinkti, atsižvelgiant į naudojimo patogumą. Įrangai vidutiniškai reikia 30–150 minučių, kad temperatūra būtų 45 laipsnių Celsijaus. Taip pat verta patikrinti šildytuvo veikimo garsumą, kad jis neatrodytų trikdantis mūsų ar kitų namų ūkio narių.

Elektriniai katilai geromis kainomis

Elektrinių vandens šildytuvų kaina svyruoja nuo 200 iki 1000 zlotų. Svarbus ne tik prekės ženklas, bet ir bendra šildytuvo galia ar bako talpa. Ekspertų teigimu, nereikėtų pernelyg taupyti įsigyjant katilą, nes gali atsitikti taip, kad per pigus prietaisas greitai suges arba jo veikimas nebus visiškai efektyvus.

Geriausi elektriniai katilai 2021 m

Mes rekomenduojame jums įvertinti mūsų elektrinių katilų reitingą, išsiskiriantį jų patvarumu ir greitu surinkimu. Išvardyti ir aprašyti modeliai pelnė daugelio pirkėjų palankumą.

Mūsų rekomendacijos

„Ariston Velis 50 EVO“

„Ariston Velis 50 EVO“ elektrinis katilas yra labai geras ir veiks kiekvienuose namuose. Vartotojai įjungia prietaisą, kad sušildytų indams plauti ar maudytis naudojamą vandenį.

Įranga turi 50 litrų talpos baką, kuris buvo padengtas stora izoliacine medžiaga (putų poliuretanu), todėl vanduo nepraranda aukštos temperatūros. Prietaiso galia yra 1,5 kW. Vandens kaitinimo iki 45 laipsnių C laikas yra apie 90 minučių, todėl įjunkite įrangą gerokai prieš numatytą naudojimą. Pirkėjai įsitikinę, kad katilas atrodo patraukliai ir jį labai lengva naudoti su skaidriu skydeliu su LED ekranu.

Prietaiso matmenys: 27,5 cm x 40 cm x 77,6 cm, todėl jis neužima daug vietos. Įranga sveria 21,7 kg, todėl geriausia, kai surinkimą atlieka mažiausiai 2 žmonės.

Elektrinio šildytuvo „Ariston Velis 50 EVO“ matmenys: 27,5 cm x 40 cm x 77,6 cm, svoris – 21,7 kg. Įranga turi 50 litrų talpos baką. Modelio galia yra 1,5 kW.

Privalumai

Greitas temperatūros nustatymas:

Prietaisas leidžia reguliuoti temperatūrą iki 80 laipsnių C. Tai nėra sunku dėl didelio ir įskaitomo ekrano.

Anti-legionella funkcija:

Kartą per mėnesį įranga automatiškai pašildo vandenį iki aukštesnės nei 65 laipsnių C temperatūros, o tai leidžia neutralizuoti bakterijas.

Šildytuvo apsauga:

Esant situacijai, kai rezervuare nėra vandens arba jis pradeda tekėti, šildytuvas bus išjungtas. Tai apsaugo jį nuo perdegimo.

Vertikalus-horizontalus dizainas:

Įrenginį surinkti nėra sunku. Įdomu tai, kad mes galime pakabinti ant sienos vertikalioje arba horizontalioje padėtyje, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Elegantiškas dizainas:

Katilo korpusas atrodo elegantiškas. Įranga gali kabėti gerai matomoje vietoje.

Trūkumai

Tai per sunku:

Kai kurie žmonės atkreipė dėmesį, kad šildytuvas yra gana sunkus, ypač su pilnu baku. Turite įsitikinti, kad jis yra tvirtai pritvirtintas prie sienos.

„Elektromet WJ Mister 60 L“

Rekomenduojame perskaityti „Elektromet WJ Mister 60 L“ aprašymą, kuris daugeliui vartotojų pasirodė įdomus. Pirkėjai noriai naudoja prietaisą namuose, taip pat restoranuose ir svečių namuose. Vartotojai sako, kad įranga gerai šildo vandenį net esant žemiausiai temperatūrai, todėl jie tuo patenkinti.

Modelyje yra 1,5 kW šildytuvas. Prietaisas turi 60 litrų talpos vandens rezervuarą, kuris, taupiai naudojant vandenį, leidžia nuplauti visus šeimos narius. Tuo atveju, jei visas karštas vanduo neišnaudojamas iš katilo, jį galima panaudoti vėliau, nes jis neatvėsta per greitai. Talpykla pagaminta iš plieno lakšto ir padengta specialiu emaliu, apsaugančiu nuo korozijos, o izoliacija pagaminta iš putų poliuretano sluoksnio.

Šildyti vandenį iki 50 laipsnių C reikia apie 140 minučių. Įrangos keliamas triukšmo lygis yra 15 dB. Prietaisas sveria 30 kg, …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *