Kategorijos
Uncategorized

Elektriniai žoliapjovės. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinis žoliapjovė yra produktas, kuris leis greitai nupjauti veją. Jei ieškote tokios įrangos, mes norime padėti. Nuodugniai ištyrę rinkos situaciją, išsiaiškinome, kurie įrenginiai dažniausiai pasirenkami 2021 m., Ir tuo pagrindu parengėme reitingą. Žoliapjovė nusipelno ypatingo dėmesio „Makita UR3000“. Modelis turi pailgintą vamzdį, kurį galima pritaikyti vartotojo ūgiui. Įranga yra patogi ir turi rankenas, kurios gerai tinka jūsų rankose. Tai leidžia pjauti be nuovargio. Svarbus klausimas yra didelis prietaiso patvarumas, dėl kurio jis atsparus nedideliems pažeidimams. Jei jums nepatinka šis modelis, mes taip pat pristatome įrenginį „Al-Ko GTE 550 Premium“. Žoliapjovę galima lengvai pritaikyti pagal jūsų aukštį, reguliuojant rankeną ir vamzdžio ilgį. Įranga sveria palyginti nedaug, todėl ja patogu naudotis. Svarbu tai, kad produktas yra efektyvus, todėl leis pjauti visą sodą. Reguliuojant galvos kampą galima pjauti aplink akmenis arba sodo kampuose.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį elektrinį žoliapjovę pirkti?

Pirkinių vadovas

Puikiai prižiūrima veja yra kiekvieno sodo pavyzdys. Norint, kad jis atrodytų gražiai, verta juo tinkamai pasirūpinti. Deja, vejapjovė negali to padaryti pakankamai tiksliai, ypač kai sode turime daug krūmų. Žoliapjovė šiuo atveju tikrai bus naudinga priemonė. Tai leidžia pasiekti vietas, kur neįmanoma įvažiuoti su tradicine vejapjove. Mūsų pirkimo vadovas, pristatydamas rinkoje galimas galimybes ir jų parametrus, pasakys, kokį elektrinį žoliapjovę pasirinkti, kad veja atrodytų elegantiška ir tvarkinga.

Krūmapjovės, žoliapjovės ir krūmapjovės

Krūmapjovės, krūmapjovės ir krūmapjovės yra gana lengvai valdomi įtaisai, kurių dėka galima patekti į sodo kampus, pvz., Plotą po gyvatvore, alpinariume ar gėlių lovoje. Šiems prietaisams nereikia nuolatinio prisijungimo prie elektros energijos, nes juos taip pat gali maitinti baterijos, todėl nebereikia vilkti laido už savęs. Jų struktūra yra gana paprasta. Paprastai jie susideda iš variklio, strėlės ir pjovimo mechanizmo. Tiesa, žoliapjovėje reikia reguliuoti žolės pjovimo aukštį, tačiau tai galite padaryti kreipiančiuoju ratuku. Be šiek tiek tikslesnio žolės pjovimo, jis taip pat užtikrina, kad žoliapjovė stabiliai dirbs vertikaliai.

Pjovimo mechanizmų tipai

Sprendžiant, kuris elektrinis žoliapjovas yra geriausias jūsų sodui, verta atsižvelgti į pjovimo mechanizmą, kuriuo įrenginys bus įrengtas. Jei tai galva su nailono linija, ji puikiai tiks namų soduose. Tarp šio tipo modelių galima išskirti keletą tipų galvučių – rankinių, pusiau automatinių ir automatinių. Rankinio tipo linija ištraukiama rankiniu būdu. Pusiau automatinėse mašinose linija tęsiasi prispaudus galvą prie žemės. Automatinis būdingas tuo, kad pati linija tęsiasi iki norimo ilgio. Pjovimo mechanizmas taip pat gali būti galva su pjovimo peiliais. Jie gali būti pagaminti iš plastiko arba metalo. Galvos nuolydžio kampas turėtų būti reguliuojamas, kad būtų galima pjauti, pavyzdžiui, paviršių šalia šlaito. Ir peiliai, ir meškerė turėtų veikti po puslankiu plastiko dangteliu, kuris apsaugo mūsų veidą nuo akmenukų, augalų skiautelių ir galimų nulūžusių valų gabalų. Profesionalūs krūmapjovės yra su pjovimo diskais, kurie gali lengvai apdoroti sumedėjusius piktžolių stiebus ir didelius vejos plotus.

Galia

Pirkėjai gali rinktis iš dviejų tipų maitinimo – degimo ir elektrinio. Pirmasis yra labai galingas ir tiks didesniems plotams. Prietaisai, turintys tokio tipo maitinimo šaltinį, puikiai veiks apleistose vietose, kur jiems teks kovoti su piktžolėmis ir gana aukšta žole. Taip vadinamas krūmapjovės yra šiek tiek sunkesnės nei jų elektrinės. Verta nusipirkti pakinktus ar specialų diržą, kad šiek tiek sutaupytumėte stuburą. Deja, jie taip pat yra garsesni, todėl norėtume jums rekomenduoti elektrinius prietaisus.

Kalbant apie elektrinius dalgius, jiems gali reikėti nuolatinio ryšio su maitinimo šaltiniu (deja, kadangi kabelis yra labiau įtemptas, įtampa krinta ir mūsų judesiai yra riboti), arba įkrautų baterijų, kurių dėka prietaisas bus bevielis. Vos 500 kvadratinių metrų vejai nupjauti paprastai pakanka 1,5 Ah akumuliatoriaus. Elektriniai žoliapjovės yra labai lengvi ir retai sukelia problemų eksploatuojant. Kalbant apie jų turimą galią, standartas yra galia nuo 450 iki 550 W. Taip pat yra galingesnių prietaisų, tačiau jie paprastai yra sunkesni, o tai riboja mūsų judesius.

Variklis

Pasak daugelio žmonių, geriausias elektrinis žoliapjovas gali ilgai dirbti be poilsio. Taigi verta rinktis galingus dalgius didesniems plotams, kur jiems teks susidoroti su storomis piktžolėmis, nelygiu reljefu ir aukšta žole. Šiuo metu yra įrenginių, kurių galia yra nuo 450 W iki 900 W.

Aptarnavimas

Priimdami sprendimą pirkti elektrinį žoliapjovę, atsižvelgkime ir į atsarginių dalių, kurias tikrai teks įsigyti laikui bėgant, galimybes. Be to, verta apsvarstyti techninės priežiūros dažnumą ir jo galimybes. Svetainės artumas laikui bėgant bus labai praktiškas sprendimas. Aptarnaujant prietaisą, žymiai prailgėja jo tarnavimo laikas.

Pritaikymas vartotojui

Elektriniuose žoliapjovėse yra rankos reguliavimo galimybė. Paprastai tai yra teleskopinis, kurio dėka galima pritaikyti prietaisą pagal vartotojo aukštį. Taip pat verta atkreipti dėmesį į modelius, kuriuose yra papildoma rankena, kurios dėka žoliapjovę galima laikyti kita ranka. Tada pjauti bus kiek patogiau ir greičiau.

Žoliapjovės geromis kainomis

Priklausomai nuo gamintojo, prietaiso svorio ir jo maitinimo būdo, žoliapjovių kainos gali svyruoti nuo 100 PLN iki kelių šimtų PLN. Yra toks didelis kainų diapazonas, nes žoliapjovių priedai ir medžiaga, iš kurios jie pagaminti, šiek tiek skiriasi. Komplekte su dalgiu galime nusipirkti rankeną, padedančią palaikyti prietaisą, papildomus petnešėles šiek tiek sunkesnių modelių atveju ir kaukę, kuri papildomai apsaugo mūsų veidą nuo galimos žalos. Žoliapjovės veikia gana garsiai, todėl verta savarankiškai nusipirkti ausines, kurios šiek tiek sumažins nemalonų garsą ir leis mums juo ilgai naudotis, negresiant galvos skausmo.

Geriausi elektriniai žoliapjovės 2021 m

Mūsų vadove sužinojote, kokias savybes turėtų turėti žoliapjovė, kad būtų galima greitai ir efektyviai pjauti. Dabar norėtume jums pateikti savo elektrinių žoliapjovių reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Makita UR3000“

„Makita UR3000“ modelis leidžia greitai sutrumpinti žolę mažuose plotuose, taip pat sunkiai pasiekiamose vietose, įskaitant kampus. Šio prietaiso darbinis plotis yra 30 cm.

Svarbu tai, kad modelį labai lengva naudoti, todėl namų ūkio nariai gali lengvai jį valdyti. Produktas turi 400 W variklį. Įranga turi apvalias rankenas, kurias patogu naudoti. Už rankenos yra maitinimo laidas su ištraukiama apsauga.

Priedas sveria tik 3 kg, todėl jūs galite patogiai jį pjauti net ilgą laiką, nepavargdami. Šis pranašumas privertė vartotojus patenkinti šio modelio įsigijimą. Trimerį, pagamintą iš aliuminio, galima prailginti 24 cm. Tokiu būdu jūs pritaikysite prietaiso ilgį pagal savo ūgį. Produktas turi pjovimo galvutę, kurią nuleidžiant labai lengva pakeisti.

„Makita UR3000“ modelis yra lengvai naudojamas elektrinis trimeris. Prietaiso galia yra 550 W. Įranga puikiai tinka pjauti piktžoles ir aukštą žolę. Įrangos darbinis plotis yra 30 cm.

Privalumai

Svoris:

Interneto vartotojus ypač džiugina lengvas trimerio svoris. Prietaisas sveria tik 3 kg, todėl jį lengva nešiotis.

Galvos reguliavimas:

Veikimo metu galite koreguoti įrenginio vietą pagal savo pageidavimus. Dėl to jūs galite lengvai pasiekti bet kurią savo sodo vietą. Nustačius tinkamą darbinį kampą, įranga gali dirbti net sunkiai pasiekiamose vietose.

Praktiškumas:

Trimmeris yra labai patogus ir praktiškas prietaisas, nes jį galite lengvai sulankstyti. Dėl to įrankį galite laikyti mažuose garažuose arba supakuoti į automobilį, kad nuvyktumėte į atokų sklypą.

Vykdymas:

Pateiktas prietaisas buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų. Tvirtas korpusas atsparus mechaniniams pažeidimams. Todėl žoliapjovė tarnaus daugelį metų.

Patogumas:

Ilgalaikio darbo metu lengva įtempti stuburą. Dėl šios priežasties gamintojas pridėjo specialų diržą, kurį pakabins per petį. Sumontavus prietaisą ant jo, jums bus lengviau išlaikyti įrenginio svorį.

Trūkumai

Rankena:

Daugelis žmonių pastebėjo, kad rankena nėra kruopščiausiai pagamintas konstrukcijos elementas. Pakeitus rankenos padėtį, savininkas turi keletą kartų ją stabilizuoti, o tai pratęsia darbą.

„Al-Ko GTE 550 Premium“

Įranga, kuri puikiai tinka žolei pjauti kieme, yra „Al-Ko GTE 550 Premium“. Modelio variklio galia yra 550 W, todėl jis yra efektyvus ir leidžia ilgai dirbti. Be to, vejapjovė taip pat gali būti naudojama pjauti ilgą žolę ar piktžoles.

Šios įrangos darbinis plotis yra 30 cm, o tai leis patogiai nupjauti pasirinktą kiemo plotą. Svarbu tai, kad galva pagaminta taip, kad ją būtų galima pakreipti ir nustatyti, kad būtų galima pjauti bet kurią sodo vietą. AL-KO gamintojo nuomonė apie elektrinius žoliapjoves yra labai teigiama …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *