Kategorijos
Uncategorized

elektrinė skalbinių džiovykla. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Elektrinė skalbinių džiovykla – pirkimo vadovas, reitingavimas ir testavimas

Jei jums reikia elektrinės skalbinių džiovyklės, būtinai peržiūrėkite mūsų parengtą reitingą. Remdamiesi vartotojų nuomonės analize, mes galėjome pasirinkti patikimus ir efektyvius modelius, kurie jums tikrai patiks. Jis yra pirmoje vietoje Lakelandas 300 W – produktas su šildymo funkcija, kurio didžiausia apkrova yra 15 kg. Nors bendras prietaiso džiūvimo plotas yra 21 m, jūs neturite jaudintis dėl laisvos vietos kambaryje apribojimo. Džiovyklė turi 3 lygių struktūrą ir nėra per plati, todėl neturėtų trukdyti namų ūkio nariams. Produktas idealiai tinka džiovinti drabužius, apatinius rūbus, taip pat rankšluosčius ir patalynę. Džiovyklė yra antra Duschy sfinksaskurio maksimali apkrova yra 5 kg. Šio modelio kojos pritvirtintos plastikiniais elementais, todėl nėra pavojaus subraižyti grindis. Po sulankstymo prietaisas turi mažus matmenis, todėl jį lengva laikyti spintelėje. Jei jus domina tai, kuo kiti džiovintuvai skiriasi, žiūrėkite likusią šio straipsnio dalį.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Antras pasirinkimas

Privalumai

Produktas pagamintas iš storų metalinių strypų, kurie gerai praleidžia šilumą. Ant jų lengvai pakabinsite gana sunkius daiktus, tokius kaip dideli rankšluosčiai, antklodės ar antklodės. Jie šildo ilgus ir trumpesnius barus, todėl mūsų skalbiniai labai greitai išdžiūsta. Plastikiniai elementai neleidžia subraižyti grindų. Įjungimo / išjungimo jungiklis yra džiovyklos šone, todėl jį labai lengva valdyti.

Trūkumai

Išskleidus džiovyklę yra šie matmenys: aukštis – 90 cm, plotis – 52,5 cm ir ilgis – 148 cm. Tai gali būti gana varginantis patalpinant mažuose kambariuose.

Santrauka

Džiovyklės keliamoji galia yra 5 kg. Produkto matmenys po sulankstymo yra maždaug 115 cm x 53 cm x 7 cm. Prietaiso galia yra 220 W. Atstumas tarp strypų yra gana didelis, apie 5 cm, todėl lengviau pakabinti didelius daiktus, pavyzdžiui, antklodes.

Pirkimo vadovas – kokią elektrinę skalbinių džiovyklę pirkti?

Jei jūsų namuose yra problema, kur pakabinti skalbinius, turėtumėte investuoti į geros kokybės džiovyklę. Tai mašina, kuri atrodo kaip skalbimo mašina, tačiau jos užduotis yra iš drabužių išimti visą drėgmę. Kadangi tai nėra populiari buitinė technika, ne visi žinome, kaip įsigyti tinkamą produktą. Dėl šios priežasties mes parengėme šį vadovą, kuris padės jums sužinoti, kokį elektrinį skalbinių džiovintuvą pasirinkti.

Kodėl pelninga pirkti drabužių džiovyklę?

Dideliuose namuose su erdviais vonios kambariais galime pakabinti skalbinius ir leisti jiems natūraliai išdžiūti. Deja, daugelis žmonių gyvena mažuose namuose, kur to padaryti neįmanoma. Tada verta nusipirkti kompaktišką džiovintuvą, kurį galima įdėti į vonios kambarį arba į virtuvę. Jo dėka mūsų drabužiai visada bus sausi. Jie ypač rekomenduojami namuose, kur vienintelė drabužių džiovinimo vieta yra balkonas. Deja, prasidėjus žiemai, šis sprendimas neveikia. Savo ruožtu, dėka specialios mašinos, mūsų drabužiai bus tinkami apsivilkti po valandos.

Verta pridurti, kad namuose, kuriuose yra elektros įranga, nesikaupia per didelė drėgmė, dėl kurios sienos gali pakenkti. Geros kokybės modeliai yra tinkami pluoštui.

Tipai

Rinkoje yra dviejų tipų džiovintuvai. Prieš pirkdami, turėtumėte atidžiai patikrinti, kuris elektrinis skalbinių džiovintuvas jums tinkamiausias. Pirmoji įranga vadinama kondensacine. Jam būdingas specialus bakas, į kurį išleidžiamas iš drabužių pašalintas vanduo. Priklausomai nuo naudojamos technologijos, konteinerio ištuštinimas gali būti namų ūkio narių atsakomybė arba sistemos siūloma galimybė.

Alternatyva yra šulinio galvutės produktai, dar vadinami evakuacijos produktais. Veikimo metu mašina pašalina vandens garus ir drėgmę iš drabužių. Deja, norint tai padaryti, įranga turi būti prijungta prie vėdinimo sistemos, o tai sukuria gana dideles eksploatacijos išlaidas.

Kitas tipas yra džiovintuvai, panašūs į klasikinius sulankstomus modelius, kurie dedami ant balkono. Tačiau jie yra prijungti prie elektros. Jie dirba daugmaž kaip šildytuvas ir pagreitina skalbinių džiūvimą, nors jų efektyvumas priklauso nuo to, kaip gerai drabužiai verpiami. Tokios įrangos privalumai yra tai, kad vasarą mes galime jas išleisti į lauką ir išdžiovinti drabužius saulėje. Tokie prietaisai taip pat tikrai yra pigesni nei džiovyklės.

Montavimo būdas

Geriausias elektrinis skalbinių džiovintuvas neužima nereikalingos vietos mūsų interjere. Dėl šios priežasties verta pagalvoti, ar mums geriau tiks laisvai stovinti ar įmontuota mašina. Pirmojo tipo modelių privalumas yra tas, kad galime rinktis iš priekyje arba iš viršaus pakraunamos įrangos. Tai labai svarbu. Antrojo tipo įranga yra daug erdvesnė, o tai tikrai pasitarnaus daugiavaikėms šeimoms. Mašinos, skirtos įmontuotai, puikiai veiks mažuose butuose, kur norime sutaupyti vietos. Daugelyje namų vartotojai nusprendė sukrauti skalbimo mašiną ir džiovyklę vienas ant kito ir jas pastatyti, o tai garantuoja daugiau naudingos vietos.

Įrenginių, panašių į džiovintuvus, išdėstytus balkonuose, atveju dažniausiai susiduriame su trijų elementų modeliais, t. Y. Plataus pagrindo ir dviem lapais, atsiveriančiais į išorę.

Talpa

Norėdami, kad jus dominantis modelis būtų funkcionalus, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kiek drabužių jis laikys. Tai ypač svarbu, kai turime didelę šeimą. Tačiau geriausias sprendimas yra įsigyti džiovyklę, kurios keliamoji galia būtų tokia pati kaip ir skalbimo mašiną. Dėl šios priežasties galėsite nedelsdami išdžiovinti drabužius.

Rinkoje taip pat yra mažų, kompaktiškų modelių, skirtų žmonėms, gyvenantiems atskirai. Daugumos tokių mašinų keliamoji galia yra iki 4 kg. Dėl to įranga neužima per daug vietos.

Tačiau, jei jus domina didelio dydžio džiovintuvas, rekomenduojame investuoti į modelį, kuriame yra galimybė džiovinti pusę būgno. Tai neleis jums pripildyti visos mašinos, kai neturite pakankamai drabužių, kad nudžiūtumėte.

Jei nėra džiovyklės, geriausia patikrinti, kiek skalbimo mašinų tiks tam tikram modeliui. Kartais tik 1 skalbimo mašina, kartais – net 5-6.

Energijos klasė

Kaip tikriausiai žinote, visi buitiniai prietaisai eksploatuodami sunaudoja elektrą, tačiau klientai gali įsigyti šiek tiek energiją taupančių modelių. Dėl to mes ne tik sumažinsime sąskaitas, bet ir užterštumą savo planetoje. Nagrinėjama vertė pažymėta raidėmis nuo A iki G, kur pirmasis iš jų reiškia energiją taupantį modelį.

Atkreipkite dėmesį, kad A klasės įranga yra gana brangi, tačiau jos veikimas yra gana pigus. Tai reiškia, kad tik iš pradžių turėsime investuoti šiek tiek daugiau. Tai atsipirks po kelerių metų. G klasės modelių atveju jų įsigijimo kaina yra labai pigi, tačiau jie sunaudoja daug energijos, o tai žymiai padidina mūsų elektros energijos sąnaudas.

Vandens rezervuaras

Jei jus domina kondensacinio modelio įsigijimas, būtinai turite atkreipti dėmesį į šio elemento dydį. Kuo jis didesnis, tuo mažiau turėsite jį ištuštinti. Dėl šios priežasties rekomenduojame įsigyti įrangą, kurios talpa ne mažesnė kaip 5 litrai.

Elektrinės skalbinių džiovyklos geromis kainomis

Priklausomai nuo modelio dydžio, šio tipo mašinos gali kainuoti nuo 1000 iki net 3 000 zlotų. Tai yra talpos, dizaino ir dydžio rezultatas. Didelę įtaką turi ir energijos klasė. Energiją taupantys modeliai gali kainuoti iki 2 500 zlotų, tačiau jų naudojimas yra gana pigus ir nepadidina mūsų sąskaitų už elektrą. B + klasės modeliai vidutiniškai kainuoja 1 000 PLN arba 1 500 PLN.

Taip pat atkreipkite dėmesį į būgno keliamąją galią. Jei turite didelę šeimą, rekomenduojame įsigyti įrangą, kurioje telpa iki 9 kg skalbinių. Deja, tokia mašina kainuoja apie 3000 PLN. Kompaktiški modeliai yra daug pigesni, kurių įsigijimo kaina neturėtų viršyti 1600 PLN.

Klasikiniai džiovintuvai be būgnų yra daug pigesnis pasiūlymas, vidutiniškai kainuojantis 250–400 PLN. Kaina priklauso nuo jų dydžio.

5 geriausi elektriniai skalbinių džiovintuvai. Nuomonės 2021 m

Įrenginys išdžiovins jūsų drabužius daug greičiau nei įdėdamas juos į vieną iš savo namų kambarių. Šiandien pateikiame elektrinių skalbinių džiovyklų reitingą, tarp kurių rasite efektyvių ir patikrintų pasiūlymų.

1. Elektrinis „Lakeland“ 300 W džiovintuvas

„Lakeland 300 W“ džiovyklė turi 3 lygių struktūrą, o tai reiškia, kad ant jos galime pakabinti didelį kiekį skalbinių. Produkto galia yra 300 W, o jo didžiausia apkrova yra 15 kg. Pateiktame modelyje yra elektroninis valdymo skydelis su 12 valandų laikmačiu. Prietaisas atrodo estetiškai, jo matmenys yra: 137 cm x 75 cm x 73 cm.

Dėl to, kad produktas nėra per sunkus, jį galime lengvai perkelti iš vienos vietos į kitą. Džiovyklė turi šildymo funkciją, kuri sutrumpina drabužių džiūvimo laiką. Prietaisą galima išskleisti visiškai arba tik per pusę, atsižvelgiant į skalbinių dydį ir kambario, kuriame norime juos patalpinti, dydį.

Pasak vartotojų, džiovintuvas puikiai tinka mažiems butams, nes neriboja laisvos vietos. Produktas yra tvirtas ir patvarus. Negana to, ant jo galime lengvai pakabinti drabužius, taip pat ką tik išplautas patalynes ar rankšluosčius. Bendras „Lakeland 300 W“ modelio džiovinimo plotas yra 21 m, todėl tai puikus pasiūlymas daugiavaikėms šeimoms.

„Lakeland 300 W“ modelio galia yra 300 W, jo maksimali apkrova yra 15 kg. Produkto struktūra susideda iš 3 lygių. Džiovintuvo matmenys: 75 cm x 73 cm x 137 cm.

Privalumai

Neužima daug vietos:

Nors …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *