Kategorijos
Uncategorized

Dviejų degiklių elektrinė viryklė. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

Jei atostogaujate ir svarstote galimybę rinktis mažą, nešiojamą elektrinę viryklę, tada rasite tinkamus modelius. Mes sukūrėme 5 populiariausių prekių, kurios patiko vartotojams, sąrašą. Modelis buvo pirmoje vietoje „Esperanza Cotopaxi EKH004K“. Šis prietaisas gali būti naudojamas tiek namuose, tiek atostogų metu. Įranga yra maža, todėl ją galite lengvai perkelti į patogią vietą. Be to, labai lengva išlaikyti švarą. Krosnelę lengva montuoti ir naudoti. Prietaisą saugu naudoti, nes jis turi neslystančias kojas ir šviesos diodus, informuojančius apie pasiektą temperatūrą. Jei šis produktas jums netinka, žemiau pateikiami kiti reitingai. Modelis užėmė antrąją vietą „Sencor SCP 5404GY“kurį vartotojai įvertino labai gerai. Jis naudojamas indukciniam maisto šildymui. Produktas noriai išvežamas į stovyklas dėl mažo dydžio ir paprasto naudojimo.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią dviejų degiklių elektrinę viryklę pirkti?

Pirkinių vadovas

Susirengti virtuvę nėra lengva dėl rinkoje esančių viryklių skaičiaus. Tai ypač sunku, kai turite mažai vietos ir ieškote kuo mažesnės įrangos. Daug kalbama apie dideles, keturių degiklių virykles, o mažesnės yra gana praleistos vadovuose, tačiau tokia įranga nepakeičiama per avariją palapinėje ar sklype. Jei kyla klausimas, kurią dviejų degiklių elektrinę viryklę pasirinkti, atsakymą tikrai rasite mūsų vadove. Pateikėme svarbiausią informaciją apie šią įrangą, kurios dėka įsigyti bus daug lengviau.

Plokščių tipai

Parduotuvėse yra vis daugiau elektrinių viryklių su naujausiomis technologijomis, todėl verta įsigyti modernią įrangą. Jis gali pasiūlyti daug daugiau nei prieš keletą metų buvę modeliai. Parduotuvėse tokių gaminių rasite keliais variantais, kurie daugiausia skiriasi pagal lentos tipą. Jie apima šiuos tipus:

Keramikos – jie tikrai skiriasi nuo produkto, kurį žinome iš praeities. Šiuolaikinėse viryklėse yra visiškai plokščia stiklo keramikos plokštė, po kuria paslėpti kaitinimo elementai, tokie kaip elektriniai ritiniai ar halogeniniai šildytuvai. Pastarojo atveju šildymo procesas yra tikrai trumpesnis. Šie modeliai valdomi naudojant jutiklinį skydelį, kuris yra labai lengvai įskaitomas ir patogus naudoti. Papildomas įrangos privalumas yra patraukli kaina, atitinkanti produkto kokybę.

Indukcija – moderniausia šiuo metu rinkoje esanti įranga. Jame sumontuotos specialios kaitinimo ritės, kurių užduotis yra sukurti kintamą magnetinį lauką, kad būtų galima kaitinti puodą. Tai sprendimas, garantuojantis greitesnį šildymą ir mažesnes energijos sąnaudas. Palyginti su keramikiniais modeliais, elektrinė viryklė su indukcine virykle yra kur kas pažangesnė. Tačiau šio produkto trūkumas gali būti per didelė kaina. Tačiau jei atsižvelgsite į tai, kad paskesnis naudojimas yra pigus, o įrangą naudoti patogu, verta pirkti.

Ketaus – jie yra alternatyva keraminėms ir indukcinėms kaitlentėms. Šio tipo modelis pagamintas iš labai patvarios medžiagos, kuri ilgai kaitina, bet daugelį valandų išlaiko šilumą. Be to, įranga yra atspari mechaniniams pažeidimams, tokiems kaip įtrūkimai ar įbrėžimai ant paviršiaus.

Įmontuota ar atskirai stovinti viryklė?

Geriausia dviejų degiklių elektrinė viryklė yra ne tik efektyvus, bet ir labai patogus naudoti produktas. Dėl mažo dydžio jis tiks bet kurioje virtuvėje. Parduotuvėse galite rasti tiek įmontuotų, tiek atskirai stovinčių modelių, kuriuos galima pastatyti ant virtuvės stalviršio ar stalo. Įmontuojamos viryklės atrodo daug estetiškiau ir puikiai dera su virtuvės dekoru. Tačiau pirkdami juos, atsižvelkite į stalviršio matmenis ir pasirinkite tinkamą įrengimo vietą. Kalbant apie atskirai stovinčius modelius, mes turime visišką laisvę pasirinkti vietą. Kita vertus, ši viryklė mūsų virtuvėje neatrodo labai patraukli, todėl ją dažniau renkasi žmonės, kurie dažnai eina į stovyklavietę ar turi vasarnamį.

Apsaugos savybės – kuri dviejų degiklių elektrinė viryklė yra geriausia?

Naudojimo saugumas yra svarbus kriterijus renkantis tinkamą įrangą. Geras modelis turėtų turėti įvairią apsaugą, kad apsaugotų mus ir aplinkinius nuo nudegimų. Tai labai svarbu, ypač jei turite vaikų ar naminių gyvūnėlių, kurie gali domėtis tuo, kas vyksta ant virtuvės stalviršio, ir netyčia paliečia viryklės paviršių. Indukcinis modelis, net ir po ilgo veikimo, yra tik šiltas, todėl galime liesti degiklį nebijodami nudegimų. Kitokia padėtis yra keraminių ir ketaus viryklių atveju, kurios įkaista iki labai aukštos temperatūros, kuri išlieka ilgą laiką, net ir išjungus degiklį. Plokštės paviršiui reikės daug laiko atvėsti, todėl jis bus labai pavojingas. Todėl būtina įsigyti prietaisą su liekamosios šilumos indikatoriumi. Paprastai tai yra lempa, kuri įsijungia tol, kol kaitlentė pasiekia mums saugią temperatūrą, o ją palietus, negausite.

Papildomi sprendimai

Verta patikrinti, ar įranga, be apsaugos nuo degimo, taip pat turi ir kitų galimybių, apsaugančių mus nuo nelaimingų atsitikimų ar gaminio sugadinimo. Vienas iš tokių sprendimų yra neslystančios kojos, montuojamos viryklės dugne. Dažnai šio tipo prietaisai taip pat turi garsinį signalą, pavyzdžiui, informuodami mus, kad vanduo iš puodo pasipylė ant kaitlentės paviršiaus. Taip pat verta patikrinti, ar įrangoje yra laikmatis ir kaip atrodo jos darbas. Paprastai tokio tipo orkaitėse yra laikmatis, kurį galima nustatyti ne ilgiau kaip 60 minučių. Dažniausiai ji praneša mums garso signalu, kad darbo laikas jau yra pasibaigęs. Pažangesni įrenginiai išsijungia po laikmačiu nustatyto laiko. Pamiršusiems tai labai geras sprendimas. Indukciniams modeliams puodo aptikimo sistema yra dažnai naudojamas sprendimas. Tai reiškia, kad orkaitė neveiks (semkitės elektros), jei neuždėsite puodo ant jos. Čia verta pabrėžti, kad įdomesnės funkcijos ir sprendimai naudojami tam tikroje įrangoje, deja, jos kaina didėja.

Dizainas

Organizuojant virtuvę, verta prisiminti apie elektrinių viryklių dekoratyvinius elementus. Verta pasirinkti modelį, kuris puikiai atitiks mūsų kambario dekorą. Įranga turėtų būti labai estetiška ir moderni. Degikliai paprastai pažymimi balta linija ir rodo lempų, šildytuvų ar ritinių asortimentą. Šis minimalistinis sprendimas leidžia mums organizuotai dirbti virtuvėje. Įjungus tam tikrą degiklį, įsijungia raudonos lempos, kurios signalizuoja, kad plokštelė kaista tam tikroje vietoje.

Dydis

Nors dviejų degiklių modeliai paprastai yra mažesni nei įrenginiai su keturiais degikliais, iš tikrųjų rasime ir didelių matmenų bei svorio prietaisus. Taigi pažvelkime į šį klausimą. Kaip jau minėjome anksčiau, renkantis įmontuotą viryklę, visada reikia atsižvelgti į virtuvės dydį, o kaip su nešiojamaisiais modeliais? Čia geriausia pasirinkti kuo mažesnį ir lengvesnį modelį, kad jo nešiojimas nebūtų problemiškas. Jei perkate viryklę, sveriančią 8–10 kilogramų, vargu ar ji bus labai mobili.

Laido ilgis

Verta įsitikinti, kad jus dominanti įranga turi pakankamai ilgą laidą. Paprastai prailgintuvus naudojame sklype ar stovyklavietėje, tačiau įmontuotų prietaisų atveju papildomi prailgintuvai apsunkins montavimą ir gerokai prailgins. Todėl verta rinktis įrangą su kuo ilgesniu kabeliu.

Temperatūros kontrolė

Degiklio galia reguliuojama naudojant specialią rankenėlę arba jutiklinį skydelį. Abu šie sprendimai yra labai patogūs naudoti ir puikiai tinka bet kuriai virtuvei. Jie leidžia mums lengvai nustatyti reikiamą temperatūrą konkretaus patiekalo paruošimui.

Dviejų degiklių elektrinės viryklės geromis kainomis

Dviejų degiklių elektrinių viryklių kainai didelę įtaką daro modelio kokybė ir pats gamintojas. Pigiausia įranga yra su halogeninėmis lempomis ir keramikinėmis plokštėmis. Tokio modelio įsigijimo kaina yra maždaug 500 PLN. Brangiausios yra indukcinės viryklės, už kurias turėsime sumokėti bent tūkstantį zlotų.

Geriausios dviejų degiklių elektrinės viryklės 2021 m

Jau žinote, į ką reikėtų atsižvelgti renkantis viryklę. Dabar raginame perskaityti likusį mūsų straipsnį. Čia rasite dviejų degiklių elektrinių viryklių, kurios buvo parinktos pagal aukštus vartotojų įvertinimus, reitingą.

Mūsų rekomendacijos

„Esperanza Cotopaxi EKH004K“

„Esperanza Cotopaxi EKH004K“ modelis yra labai populiarus tarp vartotojų. Ši gera ir pigi dviejų degiklių elektrinė viryklė veiks tiek namuose, tiek stovyklaujant. Jo galia yra 2000 W, todėl degikliai įkaista gana greitai. Ant jų galite lengvai užvirinti vandenį ar pašildyti vakarienę. Degiklių skersmuo yra 15,5 cm, todėl ant jo tilps vidutinio dydžio puodai ir keptuvės.

Produkto korpusas ir degikliai yra juodi. Todėl ant jų nesimato dėmių. Be to, paviršių lengva valyti. Įranga remiasi ant guminių kojų, todėl neslysta ant stalviršio ir nepažeidžia jos paviršiaus.

Krosnelę turėtumėte surinkti patys, tačiau tam nereikia specialių žinių. Prietaiso valdymas yra paprastas. Vartotojai vertina šį modelį dėl patogumo naudoti, kuris yra būtinas ypač sunkiomis sąlygomis.

Esperanza Cotopaxi EKH004K yra geras …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *