Kategorijos
Uncategorized

Čiužinys nuo pragulų. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Kovo mėn

Jei ieškote tinkamo čiužinio nuo pragulų modelio, patekote į reikiamą vietą. Mūsų svetainėje sužinosite, kokias savybes turėtų turėti geras produktas. Be to, mes sukūrėme sąrašą, kuriame surinkome populiariausius modelius tarp vartotojų. Jis buvo pirmoje vietoje Antaras Xiamenas Tubularas. Čiužinys turi prevencinį poveikį ir efektyviai gydo jau esamas pragulas. Jis skirtas žmonėms, kurie ilgą laiką turi būti lovoje vienoje padėtyje. Šis sprendimas bus tinkamas žmonėms po insulto, komos ir paralyžiuotų pacientų. Produktas pagrįstas kintamo slėgio veikimu. Viduje yra vamzdžiai, kurie pakaitomis pumpuojami. Tokiu būdu kūnas nuolat spaudžiamas skirtingose ​​vietose. Čiužinys skirtas naudoti vienam asmeniui. Jei nesate tikri dėl pasirinkimo, raginame perskaityti išsamesnį šio ir kitų produktų aprašymą, pavyzdžiui, modelį „Antar Xiamen Pneumatic“kuri liko antra mūsų sąraše.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokį čiužinį nuo pragulų pirkti?

Pirkinių vadovas

Čiužiniai nuo pragulų yra veiksminga priemonė užkirsti kelią žaizdų susidarymui ant kūno, kurį sukelia ilgas gulėjimas vienoje padėtyje. Tokio tipo problemos pasireiškia daugiau nei 60% žmonių, netekusių kojų dėl ligos ar traumos. Stebina tai, kad pirmosios slėginės opos susidaro po 6 valandų stovėjimo vietoje. Dėl šios priežasties labai svarbus veiksnys, labai sumažinantis aukos kančią, yra sukurti jam tinkamą poilsio vietą. Priešingu atveju, po kelių savaičių ant paciento kūno pamatysime atviras riešuto dydžio žaizdas ar skylutes.

Medicinos technologijų plėtra leido gamintojams sukurti specialius produktus, kurie neutralizuotų aukščiau aprašytą riziką. Dėl plataus produktų asortimento kyla klausimas, kokį čiužinį nuo pragulų rinktis, kad būtų visiškai patenkintas jo veikimu. Šiame straipsnyje mes jums pasakysime, ko reikia ieškoti norint įsigyti geriausią modelį.

Tipas – koks geriausias čiužinys nuo pragulų?

Tinkamą čiužinį nuo pragulų reikia pradėti nuo gydytojo konsultacijos. Kiekviena žaizda turi skirtingas savybes, todėl svarbu, kad jas pirmiausia ištirtų kompetentingas asmuo. Jis sugeba nustatyti ligos tipą, spaudimo opų stadiją ir jų progresavimą, taip pat pasirinkti tinkamas jų gydymo priemones. Labai dažnai gydytojai rekomenduoja tiesiog nusipirkti čiužinį. Atsižvelgiant į paciento poreikius, jie išsaugo statinį ar dinaminį variantą.

Pirmasis modelis yra labai greitas ir lengvai montuojamas lovos užtiesalas, skirtas paskirstyti paciento kūno svorį kuo didesniame plote. Viršutinė pusė turi vaflių struktūrą, kurios dėka oras laisvai cirkuliuoja tarp skirtingų paciento kūno dalių. Be to, įranga nėra labai brangi, todėl ją dažnai renkasi vartotojai. Dėl statinio veikimo režimo rekomenduojama žmonėms, išlaikiusiems minimalų judrumą: jie gali pakilti, pasisukti ir išlipti iš lovos.

Pacientams, kurie patys negali pakeisti savo padėties, gamintojai sukūrė specialius dinaminius čiužinius. Jie parduodami komplekte su siurbliu, kuris prijungus keičia slėgį atskirose vietose. Paprastai tokio tipo įranga yra padalinta į kelias dalis, kad oras viduje galėtų laisvai judėti iš vienos čiužinio dalies į kitą. Šiuolaikinės technologijos reiškia, kad pacientas praktiškai nejaučia jokių pokyčių. Šis procesas palengvina tik atskiras kūno dalis, o tai reiškia, kad jos nėra veikiamos nuolatinio kontakto su kieta sofa. Be to, slėgio išnykimas ir jo pakartotinis padidėjimas labai gerai veikia kraujotakos sistemą, o tai yra nepaprastai svarbu nuolat nejudantiems žmonėms.

Svoris

Įsigydami čiužinį nuo pragulų, vienas iš svarbesnių dalykų, kurį turėtumėte patikrinti, yra maksimalus jo svoris. Žinoma, jei ant pakuotės ar garantiniame lapelyje daroma prielaida, kad tam tikras produktas yra skirtas pacientui, sveriančiam iki 100 kg, tai dar nereiškia, kad jis sulaužys esant 120 kg slėgiui. Tačiau jis neveiks iki galo ir, deja, neduos laukiamų rezultatų. Dėl šios priežasties svarbu nuolat stebėti paciento svorį. Nuolatinis ramumas ir neteisingai parinktos dietos vartojimas gali priaugti svorio. Nepamirškite pakeisti čiužinio su papildomais svarais į tokį, kuris gali atlaikyti nurodytą kūno svorį.

Dydis

Akivaizdus faktas yra tas, kad čiužinio dydis neturi būti mažesnis nei paciento ūgis. Jis turėtų būti šiek tiek ilgesnis ir platesnis, kad netrukdytų patogiam paciento padėjimui lovoje. Be to, jis turi būti pritaikytas baldams, ant kurių jis yra. Jokiu būdu jis negali būti didesnis nei lovos rėmas. Priešingu atveju negalėsite tiksliai pasakyti, kur baigiasi lova.

Apvalkalo medžiaga

Geriausias čiužinys nuo pragulų turėtų būti pagamintas iš aukštos kokybės, odai draugiškų medžiagų. Juk jis tiesiogiai bendrauja su pacientu. Viena iš dažniausiai naudojamų medžiagų yra poliuretanas. Jo teigiamą poveikį miego ir poilsio kokybei patvirtino tūkstančiai vartotojų. Šio tipo medžiagos neįkaista, yra pralaidžios orui ir nesugeria vandens, dėl to oda nuolat kvėpuoja, o tai labai svarbu esant praguloms.

Daugelis čiužinių taip pat gaminami iš PVC. Tai pigesnis poliuretano atitikmuo ir gerai veikia paciento miegamajame. Žinoma, visos savybės, tokios kaip oro cirkuliacija, šildymas ar vandens absorbcija, yra pastebimai silpnesnės, tačiau vis dėlto daugelis vartotojų rekomenduoja naudoti produktus, pagamintus iš šios rūšies medžiagų.

Grąžinti pinigus

Verta prisiminti, kad visą įrangą, reikalingą sergančiam asmeniui prižiūrėti, gali iš dalies kompensuoti Nacionalinis sveikatos fondas. Dėl šios priežasties prieš perkant verta apsilankyti pas savo šeimos gydytoją, kuris išrašys atitinkamą receptą. Tokiu būdu galite sutaupyti iki 70% čiužinio kainos.

Čiužiniai nuo pragulų geromis kainomis

Pigiausias čiužinys nuo pragulų kainuoja apie 70 PLN. Technologiškai pažangesnė įranga yra daug brangesnė. Jų kaina gali siekti 600 PLN. Dėl minėto grąžinimo galite lengvai sumažinti išlaidas. Nepamirškite, kad jūsų pasirinktas modelis pirmiausia turėtų priklausyti nuo paciento poreikių ir gydytojo rekomendacijų.

Geriausi čiužiniai nuo pragulų 2021 m

Vamzdiniai čiužiniai su įmontuotu siurbliu leidžia žmonėms, kurie priversti ilgai gulėti lovoje. Didžiausias jų pranašumas yra ne tiek pragulų prevencija, kiek jau esamų odos pažeidimų gydymas. Tuo pat metu poilsis prie tokio gaminio yra malonumas. Kad jūsų pasirinkimas būtų lengvesnis, pateikiame žemiau pateiktą čiužinių nuo pragulų reitingą.

Mūsų rekomendacijos

Antaras Xiamenas Tubularas

„Antar Xiamen Tubular“ modelis yra labai populiarus tarp žmonių, kurie turi problemų su pragulomis. Produktas naudojamas kaip profilaktika. Dėl to jis apsaugo žmones, linkusius susidaryti slėginėms opoms. Įranga skirta žmonėms, patyrusiems insultą, insultą, taip pat paralyžiuotiems, neurologiškai sergantiems pacientams ir ilgai dėl įvairių ligų gulintiems pacientams.

Modelis pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Čiužinys pagamintas iš PVC ir nailono. Tai daro jį patogų. Įranga skirta naudoti medicinoje.

Produktas yra slėgio svyravimas. Tai užtikrina, kad slėgį interjere valdo siurblys. Dėl to čiužinys tinkamai spaudžia kūną skirtingu metu. Tai stimuliuoja kraujotaką organizme. Produktas tinka naudoti žmonėms, sveriantiems iki 140 kg. Čiužinys yra pagrįstas struktūra, susidedančia iš tarpusavyje sujungtų vamzdinių kamerų. Jo matmenys yra 200 cm x 90 cm x 11 cm. Komplekte yra siurblys. Vartotojai vertina šį modelį dėl patikimo darbo ir tylaus siurblio.

Antigalio čiužinio „Antar Xiamen 1038“ matmenys yra šie: 200 cm x 90 cm x 11,5 cm. Produktas pagamintas iš nailono ir PVC. Modelis yra tamsiai mėlynos spalvos.

Privalumai

Slėgio reguliavimas:

Vartotojas gali reguliuoti čiužinio slėgį ir taip pritaikyti jį paciento poreikiams. Kaip patvirtina vartotojų atsiliepimai, nustatyti modelį nėra sunku.

Greitas defliacija:

Visą orą iš čiužinio galima išleisti vos per kelias akimirkas (CPR vožtuvo dėka), o tai pasirodo labai naudinga, kai reikia bandyti gaivinti pacientą.

Vamzdinė struktūra:

Produktas turi vamzdinę struktūrą. Todėl galima atskirti tam tikrą segmentą šalia kūno dalies, ant kurios atsirado slėgio opos. Tai pagreitina gijimą.

Byla:

Modelis parduodamas komplekte su nepralaidžia danga. Todėl lengviau saugiai laikyti čiužinį.

Remonto komplektas:

Jei ant medžiagos, iš kurios gaminamas produktas, yra įbrėžimų, galime naudoti rinkinyje esantį remonto rinkinį.

Trūkumai

Didžiausia apkrova:

Atsižvelgiant į tai, kad maksimali modelio apkrova yra maždaug 140 kg, jis nebus tinkamas žmonėms, turintiems didelį antsvorį.

„Antar Xiamen Pneumatic“

Daugelis žmonių vertina „Antar Xiamen Pneumatic“ modelį. Šis geras ir pigus nuo pragulų čiužinys skirtas žmonėms, turintiems judėjimo problemų. Jis tinka žmonėms, kuriems buvo atlikta operacija, taip pat tiems, kurie yra paralyžiuoti. Jis gali būti montuojamas ant sofų ar lovų rėmų.

Produktas buvo gerai pagamintas. Jis buvo pagamintas remiantis burbulo struktūra. Tai padės gydyti spaudimo opas. Čiužinys sujungtas su siurbliu, kuris pakaitomis užpildo kameras oru įvairiais darbo ciklais. Taigi paciento kūnas …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *