Kategorijos
Uncategorized

Apsauga nuo viršįtampių. Nuomonės ir apžvalgos 2021 m. Vasario mėn

„Cyberlink Cyberpower Management Surgearrest“ yra viršįtampių apsauga, kuri buvo mūsų reitingo viršuje. Mes ilgai analizavome rinkoje esančius produktus, norėdami pasirinkti 5 geriausius modelius, tarp kurių šis sulaukė didelio vartotojų palankumo. Kadangi juostoje yra daug lizdų, ji yra funkcionali ir gali būti naudojama namuose ar biure. Jis išsiskiria tvirtu meistriškumu ir ypač pažymėtina, kad korpusas iš plastiko yra atsparus dulkėms. Dėl to, kad gaminyje yra varistorius, o ne įprastas saugiklis, mūsų įranga yra geriau apsaugota, ypač dėl žaibo smūgio. Jei šis pasiūlymas neatitinka jūsų lūkesčių, rekomenduojame modelį, kuris yra antroje vietoje, t. Monster Mp Exp 600Ag +. Tai juostelė su šešiais lizdais su kaiščiu, prie kurios sėkmingai galite prijungti kompiuterį su monitoriumi, spausdintuvu ir pan., Taip pat televizorių su garso aparatūra. Produktas turi elegantišką, atsparų pažeidimams korpusą.

palyginimo lentelė

Privalumai

Trūkumai

Santrauka

Pasiūlymai

Kokią apsaugą nuo viršįtampių pirkti?

Pirkinių vadovas

Mes labai dažnai perkame brangią kompiuterinę ar garso įrangą ir pamirštame paprasčiausią apsaugą. Kaip dažnai nutinka, kad esama tinklo įtampa dėl kokio nors gedimo ar, pavyzdžiui, žaibo, gali sudeginti mūsų brangią įrangą. Ir rinkoje rasime Apsauga nuo viršįtampių geromis kainomis, kurios puikiai apsaugos visą mūsų įrangą. Tai mažai kainuoja, ypač aparatinei įrangai, ir gali apsaugoti nuo visiško sunaikinimo.

Tokiu būdu verta apsaugoti jautrius kompiuterius ir jų palydovinę įrangą, tačiau tokias juostas taip pat gerai naudoti su garso aparatūra, televizoriais ar net šaldytuvais. Koks yra geriausias viršįtampių apsauga, kad galėčiau visiškai apsaugoti savo įrangą? Į šį klausimą atsakysime šiame vadove.

Filtravimo ir apsaugos nuo viršįtampių juosta

Norėdami tikrai apsaugoti savo įrangą, pirmiausia turite atpažinti viršįtampio apsaugą. Mūsų parduotuvėse yra dviejų tipų bagetai. Tai filtravimo ir anti-viršįtampio modeliai. Pirmieji yra tik tam tikras pratęsimo laidas, kuris neapsaugo nuo viršįtampių. Juose yra saugikliai ir kondensatoriai, tačiau esant netinkamam prietaisui, prijungtam prie juostos, srovė yra nutraukta. Taigi tai yra tarsi tinklo apsauga nuo netinkamai veikiančio įrenginio.

Antrasis tipas – viršįtampių apsauga – naudojamas įtampos viršįtampiams atpažinti ir apriboti. Jame yra saugiklių ir varistorių rinkinys, kuris atjungia prietaisą ir sugeria viršįtampį.

Apsaugos nuo viršįtampių

Pigesni viršįtampių apsaugų modeliai yra su saugiklių rinkiniu. Esant per aukštai įtampai tinkle, saugiklio elementas ištirps, todėl srovės srautas nutrūksta ir prijungtas prietaisas bus nutrauktas nuo viršįtampio. Tačiau šiais laikais šiuolaikiniuose viršįtampių ribotuvuose taip pat yra varistoriai. Varistorius yra viršįtampio ribotuvas, ribojantis elektrinio potencialo šuolį tik iki tam tikro lygio. Priklausomai nuo prietaiso tipo, naudojamos skirtingos varistorių klasės.

Taigi, kai mūsų elektros tinkle yra viršįtampa, varistorius sugers energiją ir atjungs prietaisą. Be varistorių, transiliniai diodai taip pat naudojami viršįtampio juostose, tai yra elementai, kuriems būdinga dar greitesnė atsako trukmė. Be to, prieš prijungdami apsaugą nuo viršįtampių, visada turite patikrinti įžeminimą lizde, nes tik jo tinkamas veikimas užtikrina teisingą viršįtampio apsaugos veikimą.

Kurį viršįtampio apsaugą pasirinkti?

Eidami į parduotuvę ieškodami tinkamos įtampos įtampos juostelės, rasime juostas, kuriose yra įvairių tipų filtrai. Čia mes turime RFI / EMI filtrą, tai yra anti-interferencinis filtras, slopinantis radijo ir elektromagnetinių bangų keliamus trukdžius. Apsaugos nuo viršįtampių apsauga apsaugo mūsų prietaisus audros metu. Mes taip pat turime telefono ir LAN filtrus.

Kiek lizdų?

Čia gamintojai klientams suteikia platų pasirinkimą. Rinkoje yra dviejų ar net trijų eilučių viršįtampių ribotuvai su daugybe lizdų. Nepaisant lizdų skaičiaus, ši juostelė, gerai apsaugota, tinkamai veiks visiems prie jos prijungtiems įrenginiams. Žinoma, kokia juosta perkame, daugiausia priklauso nuo to, kiek įrenginių ketiname prie jos prijungti. Populiariausi yra tie, kurie turi penkis lizdus. Ne mažiau svarbus klausimas yra tai, kiek laiko reikia įrengti maitinimo laidą.

Todėl būtina planuoti jo išdėstymą, atsižvelgiant ne tik į imtuvų skaičių, bet ir į atstumą nuo buto lizdo. Juostose yra kabeliai, kurie prasideda nuo 1,5 metro, populiariausi yra tie, kurių ilgis yra 3 metrai, tačiau taip pat galite gauti tuos, kurių ilgis yra 5 metrai ar daugiau.

Keletas žodžių apie parametrus

Norėdami šiek tiek paaiškinti viršįtampių ribotuvų temą, norėtume apibūdinti jų veikimą ir tai, kas daro įtaką jų efektyvumui. Labai svarbus klausimas yra reakcijos laikas, kuris yra būtinas, kai mūsų brangus prietaisas yra nutrauktas nuo pavojingo viršįtampio. Maksimalus įrenginių apsaugos laikas yra 25 ns. Varistoriai sugeria energijos perteklių, kad apsaugotų mūsų prietaisus. Taigi čia kuo didesnė vertė, tuo geriau. Nerekomenduojama pirkti maitinimo juostelės, kurios energijos absorbcijos vertė yra mažesnė nei 400 J. Maksimali impulso srovė lemia, kokia srovė gali tekėti maitinimo juosta. Geriausios juostos turi 90 kA lygį.

Parametras, tikrai suprantamas visiems, yra didžiausia juostos apkrova, t. Y. Išverčiant ją į paprastą kalbą, jis pasakoja apie tai, kiek energijos ištroškusių prietaisų galima prijungti prie juostos. Nes vienas dalykas yra lizdų skaičius, o kitas – ar mūsų juostelė atlaikys tokią apkrovą. Kuo didesnis šis parametras, tuo geriau, nes tai reiškia, kad kuo galingesnį prietaisą galima pritvirtinti prie juostos, nebijant perkrovos.

Priedai

Viršįtampių juostoms, kaip ir kiekvienam mūsų rinkos produktui, taip pat taikomos įvairios mados, jose taip pat yra įvairių techninių įdomybių ir apsaugų. Todėl sutiksime juos įvairių formų ir spalvų bei įvairaus dizaino. Žmonėms, turintiems mažų vaikų, gali būti patrauklu įrengti grindjuostę su vaikų nepraleidžiančia spyna.

Tai neleidžia mažyliui įkišti piršto ar bet kokio kito daikto į lizdo kanalą. Rinkoje yra maitinimo šaltinių, kuriuose yra energijos taupymo režimas, kuris budėjimo režimu gali savarankiškai atjungti prietaisus, taip sumažinant jų energijos suvartojimą. Tingioje versijoje yra nuotolinio valdymo pultas, kuris įjungia juostą ir ją išjungia. Taigi, kad ir kokį modelį pasirinktumėte, nepalikite įrangos be viršįtampio apsaugos.

Geriausios viršįtampių apsaugos priemonės 2021 m

Tai prietaisas, kurio turėtų būti kiekvienuose namuose, nes kiekvienuose namuose galime rasti elektrinį ar elektroninį prietaisą, kuris ypač vertingas namų ūkio nariams. Kalbu apie viršįtampių apsaugą, kuri daugelį vartotojų išgelbėjo nuo kompiuterio, televizoriaus ar šaldytuvo sudeginimo. Gerai, aš pigi apsauga nuo viršįtampių išvengsite staigaus įtampos įtampos elektros tinkle pažeidimų jūsų prietaisams. Patikrinkite, kuris jums tinka.

Mūsų rekomendacijos

„Cyberlink Cyberpower Management Surgearrest“

„Cyberlink Cyberpower Management Surgearrest“ yra apsauga nuo viršįtampių su 8 kontaktų lizdais – 6 standartiniais ir 2 transformatoriais. Pateiktas modelis yra puiki įvairių įrenginių, ypač kompiuterinės įrangos, apsauga nuo viršįtampių. Gaminys turi 2,4 m laidą, todėl jį galima prijungti prie lizdo, kuris yra gana toli.

Modelyje yra LED indikatoriai ir EMI / RFI apsaugos nuo trukdžių filtras. Skiriamasis juostos bruožas yra tai, kad ji turi varistorių, o ne saugiklį, todėl neturime jaudintis, kad prie jo prijungta įranga perdegs, pvz., Dėl žaibo smūgio. Produkto matmenys: 36 cm x 13,5 cm x 4,7 cm.

Pasak vartotojų, „Cyberlink“ juosta atrodo elegantiška ir taip pat yra funkcionali. Produktas turi specialią kabelių organizavimo sistemą, todėl mums nereikia nuolat atrišti laidų. Be to, aukščiau aprašytame modelyje yra sandarus, dulkėms atsparus korpusas. Daugelis žmonių pastebėjo, kad grindjuostę galima naudoti daug kur – ne tik namuose, bet ir biure.

„Cyberlink Cyberpower Management Surgearrest“ modelyje yra 8 kontaktų lizdai (2 transformatoriai ir 6 tradiciniai). Produkto matmenys: 36 cm x 13,5 cm x 4,7 cm. Juostoje yra korpusas, pagamintas iš plastiko.

Privalumai

Elektroninių prietaisų apsauga:

Gaminys garantuoja elektroninių prietaisų apsaugą nuo perkrovos. Prie jo prijungta įranga tikrai nebus pažeista (net dėl ​​žaibo smūgio), už tai atsakingas varistorius.

Funkcionalumas:

Kai maitinimo šaltinis yra mažas, prie maitinimo lizdo galime prijungti kompiuterį, monitorių, spausdintuvą ir net mobilųjį telefoną. Tai įmanoma dėl papildomų USB lizdų.

Kabelių valdymo sistema:

Speciali kabelių valdymo sistema neleidžia kabeliams nuolat susipainioti ir padeda palaikyti tvarką.

Stilingas dizainas:

Modelis atrodo elegantiškas, nes turi tvirtą, juodą, dulkėms atsparų korpusą.

Universalumas:

Juostą galima naudoti įvairiai. Tai idealus produktas namams ir biurui, jį galima prijungti prie kompiuterinės įrangos, taip pat namų kino sistemos, telekomunikacijų prietaisų ir kabelinės televizijos.

Trūkumai

Neaiški instrukcija:

Vartotojai mano, kad vadovas nėra visiškai suprantamas, todėl mums gali kilti problemų dėl elektroninių prietaisų prijungimo tvarkos.

Monster Mp Exp 600Ag +

„Monster“ viršįtampių apsauga …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *