Jaunieji dviese, romantiška akimirka

10 naudingų patarimų jauniesiems tobulai vestuvinei fotosesijai

2015-10-11

Artėja svarbiausia diena gyvenime – JŪSŲ VESTUVĖS. Tai kartu reiškia, kad gana greitai kažkas nutaikys į jus ir jūsų mylimąjį foto objektyvą, ir prasidės nenuilstanti vestuvinė fotosesija. Ar jūs esate tam pasirengę?

Valandų valandas atsukta kamera į jus turbūt nėra tai prie ko esate įpratę kasdien – nebent, žinoma, jūs esate mega žvaigždė. Ar žinote, kaip tinkamai pozuoti prieš foto objektyvą? Norėdama Jums padėti, 10 naudingų patarimų Jums pateiks profesionali vestuvių fotografė iš Klaipėdos – Sigita Gaudutytė.

1. Gerai išsimiegokite. Ilgesnis poilsis prieš lemiamą dieną leis nuotraukose atrodyti žvaliems bei būsite puikios nuotaikos.

pamergės, jaunoji, juokas, džiaugsmo ašaros

Šypsokytės ! (Nuotr. Sigitos Gaudutytės)

2. Šypsokitės! Tai teikia džiaugsmo visiems. 

3. Nesistenkite atrodyti ar būti kažkuo kitu, nei pats esate. Jei esate nedrąsus ar šiaip ko drovitės, ir jei tai išduoda jūsų kūnas, tai būtinai atsispindės fotografijoje… Jauskitės savimi, nes tik tuomet matysite, kad nuotraukose iš tiesų atspindėjote save tokį, koks iš tiesų esate.

4. Užfiksuoti romantišką akimirką, emociją, jaudulį – štai kas svarbiausia. Nekreipkite dėmesio į vestuvių fotografą, tad stenkitės žiūrėti savo sutuoktiniui į akis, ir mėgaukitės tuo. Tuomet Jūsų nuotraukos bus nuostabios ir tikros.

Žvilgsnis, jaunieji, Palangos botanikos parkas

Mėgaukitės !

5. Pasipraktikuokite prieš veidrodį ! Stebėkite save bei stenkitės nustatyti gražiausią šypseną. Taip pat ne mažiau svarbu atrasti pusę, iš kurios patinkate sau labiausiai.

6. Jauskitės šventiškai, ir … patogiai. Jeigu nusprendėte avėti didesnius nei įprasta aukštakulnius, būtina išbandykite juos namuose. Atminkite, nepatogi avalynė labai vargina, o tai nuotraukose lengvai pastebima. 

7. Klasikinis makiažas tinka visada. Jei grožio paslaugas užsakėte net ir pas labai gerai žinomą grožio specialistą/meistrą, iš anksto išbandykite aptartus sumanymus. Nenorite gi siurprizo gražiausią gyvenime dieną? 

etude grožio salonas, makiažas, vestuvinė šukuosena

Makiažas (Nuotr. Sigitos Gaudutytės)

8. Stenkitės nepozuoti veidus nukreipę žemyn. Siekiant išvengti dvigubo pagurklio, fotografas stengsis jus fotografuoti akių lygyje. Jeigu fotografui vis dėlto tenka fotografuoti iš apačios – paprasčiausiai nežiūrėkite jį. O štai turintys mažą ir smailų smakrą tokios pozos gali nebijoti.

9. Išsirinkite tinkamą sėdėjimo vietą vakarui. Nesėskite prie sienos, nes nuotraukos atrodys ne itin gražiai sukomponuotos ir gan nuobodžios. Gražiausios nuotraukos gaunasi, kai aplink jaunuosius yra daugiau erdvės, tada svarbiausi šventės žmonės yra aiškiai matomi.

10. Vestuvės – JŪSŲ ŠVENTĖ, todėl nekreipkite dėmesio į smulkmenas (jų paprastai niekas ir nepastebi).

Švęskite kaip niekad!

vestuvių stalas, jaunųjų stalo dekoras

Šventės vieta (Nuotr. Sigitos Gaudutytės)